Běh Borským parkem 2021

O běhu | Pozvánka | Propozice | Mapa | Přihláška | Seznam závodníků | Výsledky

# Jméno Ročník Klub Kategorie Zaplaceno
1 Michal Pásztor 1987 Amatér muži Ano
2 Tereza Holarová 2017 Amatér přípravka Ano
3 Adam Holar 2015 Amatér předžáci mladší Ano
4 Marie Svobodová 2012 AK Škoda Plzeň předžákyně starší Ano
5 Matyáš Srnka 2016 Amatér přípravka Ano
6 Julie Srnková 2014 Amatér předžákyně mladší Ano
7 Jeník Švec 2017 Amatér přípravka Ano
8 Lenka Gricová 1978 Amatér ženy nad 40 let Ano
9 Adriana Dittrichová 2013 Amatér předžákyně starší Ano
10 Ella Malíková 2010 SCPL žačky mladší Ano
11 Natálie Malíková 2016 Amatér přípravka Ano
12 Stansialv Kupilík 1990 Amatér muži Ano
13 Šimon Pešek 2016 Amatér přípravka Ano
14 Žofie Pešková 2016 Amatér přípravka Ano
15 Anna Šmídová 2018 Amatér přípravka Ano
16 Pavla Šmídová 1989 BK Elán Zruč ženy Ano
17 Martin Šmíd 1980 Střelka Brno muži nad 40 let Ano
18 Natálie Gruberová 2012 Amatér předžákyně starší Ano
19 Tobiáš Gruber 2015 Amatér předžáci mladší Ano
20 Jiří Procházka 1962 RMT muži nad 50 let Ano
21 Věra Bielková 1976 Amatér ženy nad 40 let Ano
22 Jan Sedláček 1978 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín muži nad 40 let Ano
23 Vlastimil Šroubek 1992 AK Škoda Plzeň muži Ano
24 Petr Řezníček 1979 Amatér muži nad 40 let Ano
25 Martin Kočandrle 2002 SPORT CLUB PLZEŇ muži Ano
26 Alice Štajnerová 2017 Amatér přípravka Ano
27 Barbora Beroušková 2000 SCPL ženy Ano
28 Martina Tyrnerová 1990 LK Škoda Plzeň ženy Ano
29 Nela Tyrnerová 2018 LK Škoda Plzeň přípravka Ano
30 Vojtěch Tyrner 2016 LK Škoda Plzeň přípravka Ano
31 Matěj Janoušek 2017 LK Škoda Plzeň přípravka Ano
32 Julie Janoušková 2015 LK Škoda Plzeň předžáci mladší Ano
33 Eliška Janoušková 2015 LK Škoda Plzeň předžákyně mladší Ano
34 Julie Janoušková 2015 LK Škoda Plzeň předžákyně mladší Ano
35 Pavlína Formanová 2004 AK Škoda Plzeň dorostenky starší Ano
36 Nela Štěpánková 2011 Amatér žačky mladší Ano
37 Ema Nováková 2010 AK Škoda žačky mladší Ano
38 Pavel Kratochvíl 2012 AK Škoda Plzeň předžáci starší Ano
39 Daniel Klabačka 2012 SCPL předžáci starší Ano
40 Petra Šmákalová 1977 TJ Sokol SG Plzeň Petřín ženy nad 40 let Ano
41 Zuzana Šmákalová 2008 TJ Sokol SG Plzeň Petřín žačky starší Ano
42 Karolína Sušanská 2014 Amatér předžákyně mladší Ano
43 Jakub Pyšný 2006 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenci mladší Ano
44 Petr Janový 1945 Amatér muži nad 70 let Ano
45 Anežka Chvalová 2019 Forrest Gump Team přípravka Ano
46 Alexej Souček 2012 AK Škoda Plzeň předžáci starší Ano
47 Vojtěch Sýkora 2005 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenci starší Ano
48 Richard Šimurda 1971 USK CS Plzeň muži nad 50 let Ne
49 Matěj Šimurda 2006 USK CS Plzeň dorostenci mladší Ne
50 Klára Slavíková 2008 AK Škoda Plzeň žačky starší Ano
51 Tobiáš PEROUTKA 2014 Pětibojařské sportovní centrum v Plzni /PSC Plzeň/ předžáci mladší Ano
52 Patrik PEROUTKA 2009 Pětibojařské sportovní centrum v Plzni /PSC Plzeň/ žáci starší Ano
53 Ema Karasová 2012 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín předžákyně starší Ano
54 Zdeněk Forster 1969 AC Domažlice muži nad 50 let Ano
55 Martina Řáhová 2006 Sport Club Plzeň dorostenky mladší Ano
56 Matěj Kozák 2006 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenci mladší Ano
57 Karolína Konrádyová 2007 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenky mladší Ano
58 Tomáš MINAŘÍK 2011 Pětibojařské sportovní centrum v Plzni /PSC Plzeň/ žáci mladší Ano
59 Karolína MINAŘÍKOVÁ 2009 Pětibojařské sportovní centrum v Plzni /PSC Plzeň/ žačky starší Ano
60 Magdalena Slunečková 2011 Amatér žačky mladší Ano
61 Tereza Slunečková 2013 Amatér předžákyně starší Ano
62 Jitka Trávníčková 1978 Amatér ženy nad 40 let Ano
63 Tadeáš Sýkora 2009 SCPL žáci starší Ano
64 Jan Majer 1973 Silvini Madshus team muži nad 40 let Ano
65 Tereza Šturmová 2012 TJ Sokol SG Plzeň - Petřín předžákyně starší Ano
66 Petr Šturm 2015 TJ Sokol SG Plzeň - Petřín předžáci mladší Ano
67 Barbora Šturmová 1985 Amatér ženy Ano
68 Rozálie Vokurková 2013 sokol Petřín Plzeň předžákyně starší Ano
69 Žofie Kadlecová 2009 SCPL žačky starší Ano
70 Vanessa Vlková 2012 Amatér předžákyně starší Ano
71 David Vlk 2010 Amatér žáci mladší Ano
72 Patricie Špetová 2011 AK ŠKODA Plzeň žačky mladší Ano
73 Viktorie Špetová 2011 AK ŠKODA Plzeň žačky mladší Ano
74 Lucie Vyhnánková 2009 Amatér žačky starší Ano
75 Sebastian Hrabě 2015 Amatér předžáci mladší Ano
76 Kristian Hrabě 2017 Amatér přípravka Ano
77 Nikol Jungová 2015 TJ Nýrsko předžákyně mladší Ano
78 Nela Jungová 2019 Amatér přípravka Ano
79 TEREZA BURLOVÁ 2006 TJ Baník Stříbro dorostenky mladší Ano
80 Matěj Brettschneider 2009 Tj Nyrsko žáci starší Ano
81 Jakub Brettschneider 2011 TJ Nýrsko žáci mladší Ano
82 Jan Bíba 1976 USK CS Plzeň muži nad 40 let Ano
83 Mikuláš Bíba 2007 USK CS Plzeň dorostenci mladší Ano
84 Tadeáš Bíba 2010 LK Škoda Plzeň žáci mladší Ano
85 Mikuláš Bíba 2007 USK CS Plzeň dorostenci mladší Ne
86 Jindra Zahálková 1961 KB Chlumčany ženy nad 60 let Ano
87 Adéla Brejníková 2009 AK ŠKODA Plzeň žačky starší Ano
88 Nela Sajnerová 2009 AK ŠKODA Plzeň žačky starší Ano
89 Dominika Nováková 2009 AK ŠKODA Plzeň žačky starší Ano
90 Nela Strobachová 2009 AK ŠKODA Plzeň žačky starší Ano
91 Nela Nováková 2009 AK ŠKODA Plzeň žačky starší Ano
92 Adéla Šoffrová 2009 AK ŠKODA Plzeň žačky starší Ano
93 Jan Rusňák 2009 AK ŠKODA Plzeň žáci starší Ano
94 Jan Rusňák 2009 AK ŠKODA Plzeň žáci starší Ano
95 Václav Hlinovský 1966 Amatér muži nad 50 let Ano
96 David Lukáš 1988 Amatér muži Ano
97 Martin Černý 1991 Amatér muži Ano
98 Barbora Křížková 2015 Amatér předžákyně mladší Ano
99 Kryštof Křížek 2017 Amatér přípravka Ano
100 Jaroslava Marešovská 1983 Atletika Klatovy/Tj Sokol Maxičky ženy Ne
101 Aneta Schwarczová 2004 AK Škoda Plzeň dorostenky starší Ne
102 Dominik Winkler 2011 SCPL žáci mladší Ano
103 Chris Winkler 2011 SCPL žáci mladší Ano
104 Anja Winklerová 2009 SCPL žačky starší Ano
105 Anna Suráková 2000 AK Škoda ženy Ne
106 Klára Strohschneiderová 2019 Amatér přípravka Ano
107 Eva Nováková 1977 SCPL ženy nad 40 let Ano
108 Enrico Fiala 1971 Amatér muži nad 50 let Ne
109 Kamila Peštová 2007 USK CS Plzeň dorostenky mladší Ano
110 Jan Pleskot 2011 USK CS Plzeň žáci mladší Ano
111 Jiří Pleskot 2014 USK CS Plzeň předžáci mladší Ano
112 Josef Pleskot 2017 USK CS Plzeň přípravka Ano
113 Magdaléna Legátová 2007 SPORT CLUB PLZEN dorostenky mladší Ano
© 2010-2022 SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.